XXV Krajowa Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Przez 4 dni uczestniczyliśmy w XXV, jubileuszowej, Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Do Warszawy przyjechało ponad 600 matematyków z całej Polski. Już od pierwszego dnia emocji było mnóstwo, wykłady, nagrody, wspomnienia jak powstało stowarzyszenie. 25 lat to kawał historii. Można było wysłuchać miedzy innymi inauguracyjnego wykładu prof. Andrzeja Jacka Blikle „O pojęciu prawdy w matematyce i nie tylko” i wiele innych znanych osobistości w świecie matematyki. A wszystko to z widokiem na Stadion Narodowy.

Sobota i niedziela były kolejnymi okazjami do poszerzenia wiedzy, nabycia nowych umiejętności, a to wszystko w miłej i twórczej atmosferze. Do wyboru było ponad 150 ciekawych wykładów i warsztatów pod hasłem przewodnim „Matematyka w centrum”. Otwarta była Pracownia Całodobowa gdzie powstawały najróżniejsze dzieła sztuki, a wieczorami matematycy bawili się w Maths Veags czyli salonie gier.

Aby jeszcze bardziej pokreślić temat wydarzenia zakończenie konferencji odbyło się na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Mamy nadzieję, że na tych zdjęciach udało nam się oddać atmosferę panująca przez te kilka dni. 🙂

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem zdjęć z tego wydarzenia znajdują się one pod linkiem. Te, które tutaj pokazujemy to jedynie bardzo mała część wszystkich dla Was dostępnych!

>Link do zakupu zdjęć<

Hasło podamy po skontaktowaniu się z nami przez zakładkę „kontakt”.

Zapraszamy!

 

Komentarze użytkowników Facebooka

Komentarze innych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *