Wyjątkowy prezent z okazji Pierwszej Komunii Świętej

Komunijne wspomnienia ze zdjęć

Pamiętasz jeszcze swoją Pierwszą Komunię Świętą? Było eleganckie ubranie, dużo przygotowań i pierwsze przyjęcie komunii. Potem cała rodzina świętowała, a Ty otrzymałeś albo otrzymałaś mnóstwo prezentów. Był wśród nich rower, złota biżuteria, zegarek od chrzestnego i pieniądze. Ale wszystkie te rzeczy wreszcie się zepsuły, a gotówka nie wiadomo kiedy została wydana.

Po tylu latach, kiedy myślisz o tym dniu, masz w głowie obrazy. Być może rodzice albo pan fotograf robili Ci zdjęcia – wtedy możesz powrócić do prawdziwych obrazów, zapisanych nie tylko w Twojej pamięci, i przypomnieć sobie jak to wtedy wszystko wyglądało.

Uwiecznij na zdjęciach chwile Pierwszej Komunii

Teraz, kiedy Twoje dziecko również ma przystąpić do Pierwszej Komunii Świętej, możesz zadbać o to, aby za parę czy paręnaście lat, mogło powrócić do niej nie tylko w mglistych wspomnieniach.

Nasza oferta sesji portretowej lub fotoreportażu

Podaruj swojemu dziecku zdjęcia – prezent, który przetrwa latami!  

Oferujemy:

  • fotoreportaż ze spotkania rodzinnego po Komunii – 600 zł za 3 godziny obecności fotografa. W tym czasie uwieczni na zdjęciach rodzinne chwile, a także wykona wspólne portrety dziecka i zaproszonych gości.
  • sesję komunijną – 400 zł za 2-godzinną sesję w wybranych miejscu, np. w plenerze lub pod kościołem, po której dostarczymy minimum 10 pięknych zdjęć portretowych.

Za dodatkową opłatą, zdjęcia mogą zostać wywołane i umieszczone w albumie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty i kontaktu. 🙂

Komentarze użytkowników Facebooka

Komentarze innych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *