Fotograf na ślub i wesele

Szukasz fotografa ślubnego w Warszawie, Otwocku, Józefowie i okolicach? Chętnie wykonamy dla ciebie zdjęcia ze ślubu oraz wesela. Bez względu na to gdzie odbywa się uroczystość – w kościele czy w urzędzie, otrzymasz od nas reportaż ślubny z z uwiecznionymi wszystkimi najważniejszymi momentami. Po ślubie fotografować możemy również wesele. Zadbamy o zdjęcia z oczepin, tańców, zabawy pary młodej i gości. Standardowo zdjęcia z wesela robimy przez pięć godzin – jeśli chcesz, żeby fotograf został dłużej, każdą godzinę możemy indywidualnie wycenić.

Robimy również zdjęcia z pleneru. Najlepiej, jeśli na plener ślubny ustalimy inną datę, ponieważ w dniu ślubu i wesele może nie być czasu na wykonanie dobrych zdjęć i pojechanie w miejsca, które będziecie chcieli uwiecznić w tle. Standardowo plener trwa 2 godziny i zapewniamy 10, gotowych do wywołania zdjęć. Jeśli uda się wykonać więcej dobrych zdjęć, nie będziemy zostawiać ich dla siebie – dostaniecie je wszystkie, bez konieczności dodatkowej opłaty.

Na specjalne życzenie możemy wykonać album – od was zależy ile znajdzie się  nim zdjęć, a także jakiej będą wielkości. Zapraszamy do kontaktu, postaramy się jak najlepiej spełnić wasze oczekiwania.

Jeśli chcesz, żebyśmy byli obecni z aparatem również podczas przygotowań do ślubu, albo marzy ci się sesja narzeczeńska – również możemy to wycenić.

Zadzwoń ☎ lub napisz ✉ – odpowiemy na każde pytanie!

★ Fotograf na ślub i wesele – cennik