Fotograf na komunię

Zapraszamy do kontaktu - fotografujemy uroczystość Pierwszej Komunii Świętej, możemy wykonać sesję komunijną w plenerze lub pod kościołem, a także zadbać o fotoreportaż ze spotkania rodzinnego po uroczystości. Dojeżdżamy do Wawra (Warszawa), Otwocka, Karczewa, Józefowa i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

zadzwoń: +48 798 657 664

Fotograf na Komunię - cennik

Sesja komunijna dziecka w plenerze

Pakiet komunijny 1

600 zł

 • Około 1h
 • Minimum 10 zdjęć, gotowych do wydrukowania
 • Jeśli będzie więcej - przekazujemy wszystkie
 • Zdjęcia na płycie
 • Zdjęcia w albumie za dodatkową opłatą

Oferta zawiera sesja komunijną dziecka w plenerze, pod kościołem lub innym ustalonym miejscu.

Rodzinna sesja komunijna lub zdjęcia z komunijnego obiadu

Pakiet komunijny 2

800 zł

 • Około 2h
 • Przekazujemy wszystkie zrobione zdjęcia
 • Zdjęcia na płycie
 • Zdjęcia w albumie za dodatkową opłatą

Oferta zawiera reportaż z przyjęcia po uroczystości komunii lub/oraz zdjęcia komunijne z rodzicami i rodziną podczas imprezy lub w plenerze.

Zdjęcia z komunijnego obiadu + fotoalbum

Pakiet komunijny 3

1280 zł

 • Do 3h
 • Przekazujemy wszystkie zdjęcia po profesjonalne obróbce
 • Zdjęcia na płycie lub pendrivie
 • Zdjęcia w albumie za dodatkową opłatą
 • Pamiątkowa foto-książka lub elegancki album z wklejonymi zdjęciami

Oferta zawiera reportaż z przyjęcia po uroczystości komunii oraz zdjęcia komunijne z rodzicami i rodziną podczas imprezy, wybrany album.

Fotoalbum

Nowoczesna foto-książka lub elegancki album ze zdjęciami

od 480 zł

 • Foto-książka: twarda okładka, 26 stron, 1-9 zdjęć na każdej stronie. Format np. typu panorama, rozmiar 28 na 31 cm.
 • Elegancki album: twarda okładka, sztywne, białe strony, 40 stron, 1 zdjęcie na każdej stronie. Zdjęcia wywoływane i wklejane ręcznie. Format 15 na 21 cm.

Do każdej usługi oferujemy dodatkowo możliwość wykonania fotoalbumu. Powyższe opcje są standardowymi.

* Część pakietów zawiera już w cenie fotoalbum

Fotograf na Komunię - nasze zdjęcia

 

Dobry fotograf na Komunię

Jest wiele ważnych momentów w życiu dziecka, a jednym z nich jest Pierwsza Komunia Święta. Zdjęcia dokumentujące tę uroczystość są obecnie wręcz obowiązkowe. Jednak nie każda osoba zrobi dobre zdjęcia w często słabo oświetlonym wnętrzu kościoła, a i ze względu na wiele dzieci przyjmujących komunię, może być zezwolenie na ograniczoną liczbę fotografujących. W tak wyjątkowym dniu dzieci powinny być skupione, a nie rozpraszane przez robiących zdjęcia rodziców. Dobry fotograf to taki, który wie w jaki sposób zachowywać się w kościele, aby nie przeszkadzać w prowadzeniu uroczystości, a także posiada odpowiedni sprzęt i umiejętności, aby w cięższych warunkach wykonać najpiękniejsze ujęcia. Niektóre kościoły mogą nawet wymagać uprawnień do fotografowania podczas uroczystości liturgicznych, które my posiadamy. Zdjęcia komunijne wykonujemy podczas całej uroczystości, szczególnie skupiając się na samym momencie przyjęcia komunii.

Sesja komunijna w plenerze czy pod kościołem?

Dodatkiem do reportażu z uroczystości może być sesja komunijna w plenerze. Zdjęcia mogą odbyć się od razu, albo w kolejnych dniach. Wszystko zależy od chęci i nastroju rodziców i dziecka. Zdjęcia komunijne w kościele, już nie podczas mszy, a po jej zakończeniu, wykonane mogą zostać od razu, kiedy wnętrze jest jeszcze pięknie udekorowane. Zarówno sesja komunijna chłopca, jak i dziewczynki, robiona może być w dowolnym miejscu. Na pewno sprzyjającym dla dobrego samopoczucia dziecka będzie takie, które zna i w którym czuje się swobodnie. Może to być przydomowy ogród, miejsce nad rzeką do którego często chodzi na spacery, czy malownicza uliczka w pobliżu domu.

Zdjęcia komunijne z rodzicami i rodziną

Warto wykonać również grupowe zdjęcia z uczestnikami uroczystości. Zdjęcia komunijne z rodzicami czy rodzeństwem niekoniecznie muszą być robione w dniu komunii, gdyż te osoby mogą towarzyszyć dziecku również podczas sesji komunijnej w plenerze, gdzie mogą być bardziej sprzyjające warunki. Fotograf może towarzyszyć zarówno podczas uroczystości, jak i potem, podczas rodzinnego obiadu. Dzięki temu uwieczni na zdjęciach wspólne chwile przy posiłku, a także wykona grupowe zdjęcia w dogodnym momencie.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego w celu ustalenia szczegółów i zadania pytań. Chętnie odpowiemy na jakiekolwiek pytania dotyczące wykonania zdjęć komunijnych.

Fotograf na komunię - cennik