Nowy początek

Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Rainer Haak

Zmieniamy się, otwierając nową wersję naszej strony. Prezentujemy Wam to nowe, odświeżone miejsce w Internecie z nadzieją, że pomoże nam w lepszym pokazywaniu tego, co tworzymy.

Fotografią zajmujemy się od wielu lat, a niedawno zdecydowaliśmy, że chcielibyśmy aby była ona naszym głównym zajęciem i pomysłem na życie.  Zapraszamy do zapoznania się z promocyjną ofertą. Mamy nadzieję, że zachęci to Was aby skorzystać z tej wyjątkowej usługi, która pozwala zatrzymać chwilę na zawsze. Zdjęcia są przecież o wiele trwalsze niż wspomnienia czy nowoczesna technologia.

Chociaż życie ciągle się zmienia i nowe przygody zacierają stare wspomnienia, to warto czasem, po wielu latach, usiąść wygodnie w fotelu i z sentymentem przejrzeć album, wspominając czasy, które już dawno minęły.

Na fotografiach utrwalimy momenty ważne dla Was i Waszych bliskich – radosne chwile z rodziną czy wyśmienitą zabawę z przyjaciółmi na przyjęciu. Nawet kiedy minie wiele lat, będziecie mogli dokładnie przypomnieć sobie towarzyszące Wam wtedy emocje, osoby, kolory.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, gdzie oferujemy m. in. fotoreportaże, sesje portretowe a także zdjęcia architektury i packshoty (zdjęcia produktowe).

Komentarze użytkowników Facebooka

Komentarze innych użytkowników

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *