A może schudniesz po świętach?

Święta już się skończyły, chociaż przypomina o nich jeszcze stojąca w salonie choinka i lampki zawieszone przed domem. Większość jedzenia, o którym pisaliśmy w poprzedniej notce pewnie już zniknęła, a śnieg się jeszcze nie pojawił… Czujecie jeszcze atmosferę świąt? To dziwne, że tak szybko zniknęła. Co po niej zostało? Zapewne część z Was odpowie – zbędne kalorie! Przyglądasz się sobie i zauważasz, że jakby trochę brzuszka przybyło… czyżby to pyszne, świąteczne jedzenie?

Przychodzi Ci nagle do głowy myśl – trzeba zrzucić parę kilogramów. Tylko jak? Odpowiedź jest bardzo prosta – ćwicząc! Ważne jest jednak, aby ćwiczenia te były regularne i robione w odpowiedni sposób. Wiesz jak to zrobić? Jeśli nie, my Ci podpowiemy – zapisz się do klubu fitness, gdzie doświadczeni instruktorzy pokażą Ci w jaki sposób wykonywać ćwiczenia, a co najważniejsze – zmotywują.

9Wszystkim naszym czytelnikom, mieszkającym w pobliżu Otwocka i Józefowa, serdecznie polecamy Fitness Club Imperium, a szczególnie zajęcia z Żanetą. To ona prowadzi zajęcia, które możecie zobaczyć na dzisiejszych zdjęciach. 🙂 Zaprosiła nas, abyśmy towarzyszyli jej na nich z aparatem – jeśli dobrze poszukacie, możecie nawet dostrzec jedno z nas ukryte między ćwiczącymi!

Żaneta prowadzi m.in. streaching i fit & jump (ćwiczenia na trampolinach). Po jej zajęciach jest się bardzo zmęczonym – ale szczęśliwym – a w końcu o to chodzi! Pomyślcie tylko ile kalorii spala się po godzinie tej świetnej zabawy, kiedy prowadząca cały czas Was motywuje, a w tle gra energiczna muzyka.

Poza klubem, Żaneta również aktywnie się udziela, na swoim fanpage’u promuje zdrowy tryb życia, a także organizuje prywatne spotkania dla osób chcących biegać. To z nią, w zeszłą zimę, nauczyliśmy się to robić. Nigdy wcześniej nie biegaliśmy, wydawało nam się nawet, że to nie jest zajęcie dla nas. Ale pewnego razu Żaneta zachęciła nas na przyjście na jedno ze spotkań i tak się zaczęło. Byliśmy zupełnie początkujący, a jednak od tamtej pory biegamy rodzinnie prawie co tydzień.

Jeśli więc myślisz teraz – zacznę ćwiczyć, ale dopiero kiedy zrobi się ciepło – przekonaj się, że możesz zrobić to już teraz! Wystarczy tylko, że znajdziesz sobie odpowiednie miejsce i osobę, która Cię zmotywuje. Bo motywacja i regularność są najważniejsze.

W Fitness Clubie Imperium, naszymi ulubionymi zajęciami są tabata, zumba, fit & jump i od czasu do czasu  streching czyli porządne rozciąganie. Najbardziej preferujemy te intensywne, podczas których można naprawdę się zmęczyć, ale zarazem jakby przybywa energii!

Obejrzyjcie nasze zdjęcia i niech zachęcą Was one do rozpoczęcia ćwiczeń! 🙂

Przyjrzyjcie się im – być może wyda się Wam, że osoby skaczące tak wysoko robią to już od lat, ale w rzeczywistości, część z nich była na zajęciach po raz pierwszy. Zawsze jest dobry czas, żeby zacząć.

Komentarze użytkowników Facebooka

Komentarze innych użytkowników

2 myśli na temat “A może schudniesz po świętach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *